Sağlık Sözlük sitemize üye olun, düzenli olarak sağlığınız üzerine sorularınız uzman kişiler ve bu hastalığı daha önce yaşamış kişiler yorumlasın.

Hakkımızda

Sağlık ile ilgili sorusu olanların veya hastaların soru sora bildiği Sağlık Sözlük 2021 senesinde kurulmuştur. Sağlık Sözlük sanal bir sözlük platformudur. Sağlık Sözlük olarak ilk amacımız hastaların, bir rahatsızlık hissedenlerin veya sağlık ile ilgili sorusu olanların diğer kullanıcılarla, doktorlarla, hemşirelerle veya bu rahatsızlığı daha önce geçirenlerle iletişim kurabildiği bir sosyal bilgi paylaşım platformu yaratmaktır. Sağlık Sözlükte hem aklınızdakileri sorabilir hem de diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayarak onlara destek olabilirsiniz.

Sağlık Sözlük sadece bir sözlük müdür? Hayır, Sağlık Sözlük sadece basit bir sözlük değildir. Sitemiz insanların sağlık ile ilgili her şeyi bulabileceği bir sosyal bilim ansiklopedisidir. Sağlık sözlük sağlınız, hastalığınız, sağlık ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla sora bileceğiniz bir sosyal platformdur. Bebekler annelerinin bağışıklığını taşır mı? Bir yarayı nasıl temizlerim? Akne neden olur? Bu ve benzeri sağlık ile ilgili bütün soruların cevabı Sağlık Sözlükte. Bilgilerinizi, tecrübelerinizi, kafanıza takılan soru işaretlerinizi kısacası her şeyi paylaşabileceğiniz yerdir. Sağlık sözlükteki sonsuz bilgi kaynağına sizlerin de katkısı olabilir. Sizlerde bilgilerinizi Sağlık Sözlük satırlarında bilim ansiklopedisine bir imza atabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir ilaç, bir hastalık veya bir belirtinin cevaplarını doktor, hemşire veya o hastalığı yaşamış kullanıcılardan öğrenebilirsiniz.

Doktor, hemşire veya sağlık alanında hizmet veren bir mesleğe mi sahipsiniz?

Sağlık Sözlük sizlerin bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyaç duyan binlerce kullanıcıya sahip. Sizler hem insanları bilgilendirirken hem de mükemmel hastalara sahip olacaksınız. Sağlık sözlük gibi alanında tek bir platformda cevaplarınız, blog yazılarınız ve düşüncelerinizle bilinirliğinizi arttırırken yüz binlerce hastanın kalbine dokunacaksınız. Ayrıca Sağlık Sözlük dikkat edilen en büyük husus kaynağın güvenilirliğidir. Sağlık Sözlükte bulunan soru, cevap ve blog yazıları yalnızca bilgi amaçlıdır. İçeriğin profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amaçlanmamaktadır.

Sağlık Sözlükte hem aklınızdakileri sorabilir hem de diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayarak onlara destek olabilirsiniz.
Bu Sitedeki İçerik özet olarak sunulmuştur ve yalnızca eğitim ve eğlence amaçlı kullanılması amaçlanmıştır. Tıbbi tavsiye veya herhangi bir sağlık veya psikolojik sorunu, durumu veya hastalığı teşhisi olarak tasarlanmamıştır ve yorumlanmamalıdır; veya belirli bir test, doktor, bakım sağlayıcı, prosedür, tedavi planı, ürün veya eylem planı için bir öneri. Sağlık Sözlük bir tıbbi veya sağlık hizmeti sağlayıcısı değildir ve bu Siteyi kullanmanız bir doktor/hasta ilişkisi oluşturmaz. Bu Sitede ve/veya herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinde paylaşımda bulunan veya başka bir şekilde atıfta bulunulan herhangi bir doktor veya diğer sağlık sağlayıcılarının mesleki nitelikleri ve lisanslanması ve bunlar tarafından sağlanan hizmetlere ilişkin tüm sorumluluğu reddediyoruz. Doktorunuzun veya sağlık uzmanınızın tıbbi tavsiyelerini asla dikkate almayın, veya bu Sitede okuduğunuz bir şey nedeniyle bu tür bir tavsiye almakta gecikmeyin. Bu Siteyi OLDUĞU GİBİ ve herhangi bir garanti olmaksızın sunuyoruz. Bu Siteyi kullanarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz Şartlar ve Koşullar. Tıbbi bir acil durumunuz olabileceğini düşünüyorsanız, derhal doktorunuzu veya 112'yi arayın.
...