Hakkımızda

Sağlık ile ilgili birçok konu da bilgilendirici yazıya ev sahipliği yapan Sağlık Sözlük 2021 senesinde kurulmuştur. Sağlık Sözlük blog platformudur. Sağlık Sözlük olarak ilk amacımız hastaların, bir rahatsızlık hissedenlerin veya sağlık ile ilgili sorusu olanların sitemizde paylaştığımız birbirinden faydalı makalelerimizden faydalanarak daha bilinçli bir hasta yaratmaktır. Sağlık Sözlükte aklınızdakileri yorum kısmımızda sorabilir hem de diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayarak onlara destek olabilirsiniz.

Sağlık Sözlük sadece basit bir blog mudur? Hayır, Sağlık Sözlük sadece basit bir blog değildir. Sitemiz insanların sağlık ile ilgili her şeyi bulabileceği bir sosyal bilim ansiklopedisidir. Sağlık sözlük sağlınız, hastalığınız, sağlık ile ilgili merak ettiğiniz makaleleri rahatlıkla bulabileceğiniz ve soru sora bileceğiniz bir sosyal platformdur. Dışkıda kanın nedenleri nelerdir? Bebekler annelerinin bağışıklığını taşır mı? Bir yarayı nasıl temizlerim? Akne neden olur? Bu ve benzeri sağlık ile ilgili bütün soruların cevabı Sağlık Sözlükte. Bilgilerinizi, tecrübelerinizi, kafanıza takılan soru işaretlerinizi kısacası her şeyi bulabileceğiniz yerdir. Sağlık sözlükteki sonsuz bilgi kaynağına sizlerin de katkısı olabilir. Sizlerde bilgilerinizi Sağlık Sözlük satırlarında bilim ansiklopedisine bir imza atabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir ilaç, bir hastalık veya bir belirtinin cevaplarını doktor, hemşire veya o hastalığı yaşamış kullanıcılardan öğrenebilirsiniz.

Doktor, hemşire veya sağlık alanında hizmet veren bir mesleğe mi sahipsiniz?

Sağlık Sözlük sizlerin bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyaç duyan binlerce kullanıcıya sahip. Sizler hem insanları bilgilendirirken hem de mükemmel hastalara sahip olacaksınız. Sağlık sözlük gibi alanında tek bir platformda cevaplarınız, blog yazılarınız ve düşüncelerinizle bilinirliğinizi arttırırken yüz binlerce hastanın kalbine dokunacaksınız. Ayrıca Sağlık Sözlük dikkat edilen en büyük husus kaynağın güvenilirliğidir. Sağlık Sözlükte bulunan soru, cevap ve blog yazıları yalnızca bilgi amaçlıdır. İçeriğin profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amaçlanmamaktadır.

Sağlık Sözlük Sitesinde yer alan metin, grafik, resim ve diğer materyaller gibi Sağlık Sözlük Sitesinin içeriği (“İçerik”) yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçeriğin profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amaçlanmamıştır. Tıbbi bir durumla ilgili sorularınız için daima doktorunuzun veya diğer kalifiye sağlık sağlayıcınızın tavsiyesine başvurun. Sağlık Sözlük Sitesinde okuduğunuz bir şey nedeniyle profesyonel tıbbi tavsiyeyi asla göz ardı etmeyin veya aramayı geciktirmeyin!